Kliknij i wybierz kolor tła strony

SUW STRUMIEŃ

Kontakt

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. w Katowicach

ul. Wojewódzka 19
40-026 Katowice

Tel. +48 32 6038 861
Fax +48 32 6038 614

E-mail: gpw@gpw.katowice.pl
Strona internetowa:www.gpw.katowice.pl

Wydział

Imię i nazwisko

Telefon

Adres e- mail

Prezes Zarządu
Dyrektor Generalny

Łukasz Czopik

32 6038 862
32 6038 718

gpw@gpw.katowice.pl

Sekretariat Prezesa
Dyrektora Generalnego

Sekretariat

32 6038 862
32 6038 718

gpw@gpw.katowice.pl

Wiceprezes Zarządu
Członek Zarządu ds. Finansowych

Aleksandra Zamasz

32 6038 866

gpw@gpw.katowice.pl

Wiceprezes Zarządu
ds. Technicznych

Janusz Ogiegło

32 6038 871

gpw@gpw.katowice.pl

Członek Zarządu

Marian Dujka

32 6038 870

gpw@gpw.katowice.pl

Główny Księgowy

Aleksandra Słowikowska

32 6038 864

a.slowikowska@gpw.katowice.pl

Pełnomocnik ds. SZJ

Magdalena Pyzik

32 6038 707

m.pyzik@gpw.katowice.pl

Rzecznik Prasowy

Piotr Biernat

32 6038 780

p.biernat@gpw.katowice.pl

Dyrektor Pionu Produkcji

Marek Czechowski

32 6038 791

m.czechowski@gpw.katowice.pl

Dyrektor Sieci i Dystrybucji

Jerzy Muszer

32 6038 717

j.muszer@gpw.katowice.pl

Dyrektor Pionu Organizacyjnego

Dorota Gardoń

32 6038 868

d.gardon@gpw.katowice.pl

Dyrektor Pionu Strategii i Rozwoju

Michał Czarski

32 6038 793

m.czarski@gpw.katowice.pl

Dyrektor ds. Zarządzania Finansowego

Tomasz Białas

32 6038 796

t.bialas@gpw.katowice.pl

Dyrektor Pionu Inwestycji

Alina Kopiec-Zając

32 2597 139

a.zajac@gpw.katowice.pl

Wydział Organizacji

Wydział Sprzedaży

Katarzyna Psyk

32 6038 623

k.psyk@gpw.katowice.pl

Wydział Sprawozdawczości

Beata Graboń

32 6038 799

b.grabon@gpw.katowice.pl

Wydział Finansowy

Jadwiga Ochot

32 6038 720

j.ochot@gpw.katowice.pl

Wydział Księgowości Majątkowej i Materiałowej

Alina Durka

32 6038 758

a.durka@gpw.katowice.pl

Wydział Rozrachunków i Rozliczeń Kosztów

Anna Kloc

32 6038 726

a.kloc@gpw.katowice.pl

Wydział Strategii Finansowej

Wydział Polityki Kadrowej

Iwona Góral

32 6038 734

i.goral@gpw.katowice.pl

Zespół Radców Prawnych

Marian Nawrot
Elżbieta Wójcicka

32 6038 782
32 6038 700

m.nawrot@gpw.katowice.pl
e.wojcicka@gpw.katowice.pl

Wydział Kontroli Wewnętrznej

Jerzy Ryzoń

32 2597 139

j.ryzon@gpw.katowice.pl

Wydział Spraw Obronnych i Zabezpieczenia Mienia

Sławomir Stępień

32 6038 741

s.stepien@gpw.katowice.pl

Wydział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Wojciech Paszek

32 6038 737

w.paszek@gpw.katowice.pl

Wydział Badania Wody

Edyta Powązka

32 6038 768

e.powazka@gpw.katowice.pl

Wydział Ochrony Środowiska

Danuta Kuriata

32 6038 738

d.kuriata@gpw.katowice.pl

Wydział Zarządzania Nieruchomościami

Joanna Mołdrzik

32 6038 775

j.moldrzik@gpw.katowice.pl

Wydział Administracji i Spraw Socjalnych

Krystyna Adamska

32 6038 693

k.adamska@gpw.katowice.pl

Wydział Spraw Pracowniczych

Wanda Kurek

32 6038 645

w.kurek@gpw.katowice.pl

Wydział Zamówień Publicznych

Dorota Buzuk

32 6038 719

d.buzuk@gpw.katowice.pl

Wydział Koordynacji Inwestycji i Remontów

Krzysztof Inglot

32 2597 139

k.inglot@gpw.katowice.pl

Wydział Planowania i Przygotowania Inwestycji i Remontów

Danuta Gola

32 2597 139

d.gola@gpw.katowice.pl

Wydział Mechaniczn-Energetyczny  

Janusz Siuta

32 6038 783

j.siuta@gpw.katowice.pl

Wydział Pomiarów i Automatyki

Roman Ligoń

32 6038 643

r.ligon@gpw.katowice.pl

Wydział Transportu

Marek Bedlicki

32 6038 611

m.bedlicki@gpw.katowice.pl

Wydział Zaopatrzenia i Gospodarki Magazynowej

Tadeusz Błaszczyk

32 6038 697

t.blaszczyk@gpw.katowice.pl

Wydział Strategii i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

Beata Chaber-Grabowska

32 6038 685

b.grabowska@gpw.katowice.pl

Biuro Marketingu i Kontaktów Zewnętrznych

Elżbieta Zielonka

32 6038 663

e.zielonka@gpw.katowice.pl/p>

Wydział Produkcji

Marek Czechowski

32 6038 791

m.czechowski@gpw.katowice.pl

Wydział Eksploatacji Sieci

Wydział Szkód Górniczych

Danuta Kopańska

32 2597 139

d.kopanska@gpw.katowice.pl

Główna Dyspozytornia

32 6038 600

dyspozytor@gpw.katowice.pl

Wydział Controllingu, Analiz Ekonomicznych i Budżetowania

Grażyna Knap

32 6038 797

g.knap@gpw.katowice.pl

Wydział Informatyki

Maciej Surowiec

32 6038 746

m.surowiec@gpw.katowice.pl

Wydział Badań i Rozwoju



Zenon Szlęk
dr hab. inż. Izabela Zimoch
Justyna Worach

32 2597 139,
32 2597 139
wew. 303
wew. 346
wew. 345
wew. 308



z.szlek@gpw.katowice.pl
i.zimoch@gpw.katowice.pl
j.worach@gpw.katowice.pl

 

Jednostka

Nazwisko
i imię

Adres

Telefon

Adres e- mail

ZUW Dziećkowice

Tomasz
Biedalak

ul. Wodna 3
41-407 Imielin

32 222 34 34

zpw.dzieckowice@gpw.katowice.pl

ZUW Goczałkowice

Michał
Nowak

ul. Jeziorna 5
43-230 Goczałkowice Zdrój

32 210 30 51
32 210 30 83

zpw.goczalkowice@gpw.katowice.pl

SUW Będzin

Marek Psuj

ul. Siemińska 45
42-500 Będzin

32 761 74 50

opw.bedzin@gpw.katowice.pl

SUW Bibiela

Marek
Wieluniecki

ul. Woźnicka 99
42-610 Miasteczko Śląskie

32 285 20 15

opw.bibiela@gpw.katowice.pl

SUW Czaniec

Maciej
Matusiak

ul. Wodociągowa 1
43-356 Kobiernice

33 82-92-150

zpw.czaniec@gpw.katowice.pl

SUW Kozłowa Góra

Józef
Horzela

ul. Leśna 34
42-584 Wymysłów

32 287 68 74

zpw.kozlowagora@gpw.katowice.pl

SUW Łazy

Zbigniew
Maroszek

ul. Wypaleniska 11
42-525 Dąbrowa Górnicza

32 264 04 35

opw.lazy@gpw.katowice.pl

SUW Maczki

Jacek
Łętek

ul. Wodociągi 4
41-217 Sosnowiec

32 294 81 35

zpw.maczki@gpw.katowice.pl

SUW Miedary

Leszek
Kuta

ul. Polarna
42-680 Tarnowskie Góry

32 284 17 09
32 284 20 69

opw.miedary@gpw.katowice.pl

SUW Strumień

Jarosław Gabryś

ul. M.Brodeckiego 17
43-246 Strumień

33 857 01 10

opw.strumien@gpw.katowice.pl

SUW Zawada

Aleksander
Trzęsicki

ul. Bytomska 6
42-674 Karchowice

32 233 78 34

zpw.zawada@gpw.katowice.pl

OSM Bytków

Eugeniusz
Idzik

ul. Wróblewskiego 34
41-106 Siemianowice Śląskie

32 228 22 07

osm.bytkow@gpw.katowice.pl

OSM Czarny Las

Ryszard
Burzała

ul. Hallera 80
41-709 Ruda Śląska

32 244 47 41

osm.czarnylas@gpw.katowice.pl

OSM Chropaczów

Jarosław
Woszczyński

ul. Łagiewnicka 78
41-604 Chropaczów

32 245 27 03

osm.chropaczow@gpw.katowice.pl

OSM Mikołów

Stanisław
Staroń

ul. Filaretów 1
43-190 Mikołów

32 226 22 52

osm.mikolow@gpw.katowice.pl

OSM Murcki

Krzysztof
Rajca

ul. Wzgórze Wandy
40-749 Katowice

32 255 62 11

osm.murcki@gpw.katowice.pl

OSM Pszów

Grzegorz
Koczy

ul. Traugutta 121
44-370 Pszów

32 457 83 43

osm.pszow@gpw.katowice.pl

OSM Zagórze

Dariusz Pikuła

ul. Lenartowicza 1
41-219 Sosnowiec

32 263 59 54

osm.zagorze@gpw.katowice.pl

OSM Żory

Zygmunt Cepok

ul. Szczejkowicka 4
44-240 Żory

32 434 29 98

osm.zory@gpw.katowice.pl

Oddział Gospodarki Wodomierzowej

Piotr Mazur

ul. Parkowa 10
41-500 Chorzów

32 241 08 64

p.mazur@gpw.katowice.pl

Zbiorniki wodne:
- Goczałkowice
- Kozłowa Góra

Andrzej
Siudy

ul. Jeziorna 86
43-230 Goczałkowice Zdrójw

32 210 70 70

zap@use.pl
zbiorniki@gpw.katowice.pl

Odział Gospodarki Rybackiej

Łukasz Pszczeliński

ul. Łukasiewicza 30 43-241 Łąka

32 210 50 79

ogr.rybaczowka@gpw.katowice.pl

Oddział Ratownictwa Chemicznego

Kowalczyk Stanisław

ul. Jeziorna 5
43-230 Goczałkowice Zdrój

32 210 30 51
32 210 30 83

zpw.goczalkowice@gpw.katowice.pl

Technologie

Najnowsze technologie uzdatniania wody oraz zarzadzania jakością sieci wodociągowej. Poznaj je.

Nasze obiekty

Zapraszamy do obejrzenia mapy naszych obiektów rozmiesczonych na terenie całego Górnego Śląska.

Dane teleadresowe

Górnośląskie Przedsiębiorstwo
Wodociągów S.A. w Katowicach

ul. Wojewódzka 19
40-026 Katowice
Tel. +48 32 6038 861
Fax +48 32 6038 614