ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Unikatowe kajakowe badania Wisły rozpoczęte!

Troskę o czystość i najwyższą jakość wody mamy w DNA - to nasza codzienna misja, od dekad wpisana w działalność #GPWSA – zaczął Prezes Spółki, p. Henryk Drob w czasie oficjalnego rozpoczęcia kajakowego spływu badawczo-naukowego „Czysta #Wisła – Why Not?”.

A wcześniej m.in. o ważności regularnych inicjatyw zw. z ekologią, realizowaniu zasad zrównoważonego rozwoju i konieczności stałej aktualizacji wiedzy o środowisku, które to działania są zawsze obecne w Śląskie. Pozytywna energia, mówił Radny Sejmiku Województwa Śląskiego, p. Rafał Kandziora.

Nic dodać, nic ująć, bo to w powyższych ramach jest realizowany ten niezwykły spływ wzdłuż Wisły. Pierwsze osady już wypłynęły, badania zostały rozpoczęte!

Dziękujemy za profesjonalizm, świetny zmysł organizacyjny i rewelacyjny nastrój od pierwszych sekund spotkania następującym osobom (kolejność alfabetyczna, wszystkie persony równie ważne!): P.T. Ryszard Koziołek, P.T. Krzysztof Milewski, P.T. Marian Rojek oraz P.T. Barbara Sopot-Zembok. I, oczywiście, wielkie dzięki dla całej przebojowej Ekipy Fundacja Why Not.

Zachęcamy także do zapoznania się z materiałami prasowymi:
https://katowice.tvp.pl/54898654/wzdluz-i-wszerz
https://tvs.pl/informacje/naukowa-ekspedycja-kajakiem-z-goczalkowic-do-gdanska-czyli-czysta-wisla-why-not-rusza-w-trase/