Ekstremalny bieg pracowników GPW

23 pracowników Spółki wystartowało w tegorocznym Runmageddonie, największym i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegu przez przeszkody, który 5 i 6 maja odbył się w Myślenicach.

Biegli na czas kilka kilometrów w błocie, czołgając się pod zasiekami, skacząc przez rowy wypełnione wodą i wspinając się na pionowe ścianki. Choć zawodnicy z GPW startowali w najłatwiejszej z sześciu kategorii biegu, to jednak pokonanie 15 przeszkód rozmieszczonych na ponad 3 km trasie wymagało od nich całkiem niemałego wysiłku fizycznego i psychicznego W tym dniu wszyscy mogli poznać swoje maksymalne możliwości, a także umiejętności współpracy w zespole. Tego wymagało pokonanie większości barier na trasie.

Cała ekipa z GPW już teraz zgodnie zapowiedziała, że za rok podniosą sobie poprzeczkę startując na trasie dłuższej co najmniej o kolejne 3 km, z dwa razy większą liczbą przeszkód. Teraz więc możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że pracownicy Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów dbają o wodę tak jak o własną kondycję.