Konferencja boDEREC-CE (MIDTERM CONFERENCE)

GPW SA, jako jeden z europejskich liderów w efektywnym prowadzeniu gospodarki wodnej, świadomy złożoności tematyki, podejmuje się nowych wyzwań, aktywnie uczestnicząc w projektach badawczo-rozwojowych. Tym samym zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji (MidtermConference), którą organizujemy w zw. z faktem osiągnięcia połowy okresu trwania projektu. W trakcie konferencji podsumujemy nasze dotychczasowe wyniki oraz przedstawimy kierunki dalszych działań.

Nadrzędnym celem Projektu boDEREC-CE jest opracowanie innowacyjnego systemu zintegrowanego zarządzania przedsiębiorstwami wodociągowymi modePROCON, który zagwarantowałby podniesienie jakości wód przeznaczonych do spożycia. System ten będzie pomocny w skutecznej identyfikacji oraz usuwaniu zanieczyszczeń, w szczególności coraz częściej pojawiających się w środowisku wodnym farmaceutyków i środków ochrony osobistej (PPCP).

Z racji obecnej sytuacji epidemiologicznej konferencja zostanie zrealizowana w formie online.

Internetowy formularz rejestracyjny oraz informacje dot. ochrony danych (RODO) są dostępne pod adresem: https://tiny.pl/7shsm , ew. prosimy wysłać zgłoszenie na adres: j.czekaj@gpw.katowice.pl. (Przed zgłoszeniem prosimy, by zapoznać się z informacjami dot. ochrony danych osobowych z powyższego linku!)

Agenda spotkania, które odbędzie się 1 grudnia 2020 r., o godz. 9:00, jest do pobrania tutaj.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na kanale YT: https://tiny.pl/7sh6t

Oficjalnym językiem spotkania jest język angielski.

Serdecznie zapraszamy!