Kontakt

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. w Katowicach

ul. Wojewódzka 19, 40-026 Katowice
Tel. +48 32 6038 861, Fax: +48 32 6038 614
E-mail: gpw@gpw.katowice.pl
Dyspozytor: dyspozytor@gpw.katowice.pl
Inspektor Ochrony Danych: iodo@gpw.katowice.pl
Pełnomocnik Zarządu ds. kontaktów z mediami: m.jaromin@gpw.katowice.pl
WWW: www.gpw.katowice.pl
KRS: 0000247533
NIP: 634-012-87-88
REGON: 271506695
Kapitał Zakładowy: 425 875 100 zł wpłacony w całości



Jednostki organizacyjne

Wydział

Imię i nazwisko

Telefon

Prezes Zarządu
Dyrektor Generalny

Henryk Drob

32 6038 718
32 6038 862

Sekretariat Prezesa
Dyrektora Generalnego

Sekretariat

32 6038 718
32 6038 862

Wiceprezes Zarządu
ds. Finansowych

Adrian Lipiński

32 6038 866

Wiceprezes Zarządu
ds. Produkcji

Andrzej Bartela

32 6038 873

Główny Księgowy

Beata Graboń

32 6038 864

Pełnomocnik ds. SZJ

Magdalena Pyzik

32 2009 642

Rzecznik Prasowy

Piotr Biernat

32 6038 780
668 260 073

Inspektor Ochrony Danych

Bartłomiej Jarocha

32 6038 868

Dyrektor Pionu Produkcji

Marek Czechowski

32 6038 791

Dyrektor Sieci i Dystrybucji

Jerzy Muszer

32 6038 717

Dyrektor Pionu Organizacyjnego

Bartłomiej Jarocha

32 6038 868

Dyrektor Pionu Strategii

Michał Czarski

32 6038 793

Dyrektor Pionu Inwestycji

Ryszard Rakoczy

32 2597 139

Dyrektor Pionu Zakupów

Dominika Szałek

32 6038 759

Dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu

Radosław Kandzia

32 6038 870

Wydział Organizacji

Wojciech Myszur

32 6038 859

Wydział Nadzoru Właścicielskiego

Joanna Jaśkiewicz – Herman

32 6038 722

Wydział Obsługi Sprzedaży

Katarzyna Psyk

32 6038 623

Wydział Sprawozdawczości i Podatków

Wydział Finansowy

Jadwiga Ochot

32 6038 720

Wydział Księgowości Majątkowej i Materiałowej

Alina Durka

32 6038 758

Wydział Rozrachunków i Rozliczeń Kosztów

Anna Kloc

32 6038 726

Wydział Strategii

Maria Herman

32 6038 685

Wydział Polityki Kadrowej

Iwona Góral

32 6038 734

Wydział Audytu i Kontroli Wewnętrznej

Grzegorz Brzęczek

32 2597 139

Wydział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Wojciech Paszek

32 6038 737

Wydział Badania Wody

Krzysztof Trybulec

32 2009 644

Wydział Ochrony Środowiska

Danuta Kuriata

32 6038 738

Wydział Zarządzania Nieruchomościami

Joanna Mołdrzik

32 6038 775

Wydział Administracji i Spraw Pracowniczych i Socjalnych

Krystyna Adamska

32 6038 693

Wydział Zamówień Publicznych

Dorota Buzuk

32 6038 719

Wydział Realizacji Inwestycji i Remontów

Agnieszka Gawęda

32 2597 139 w.330

Wydział Planowania i Przygotowania Inwestycji i Remontów

Jerzy Zieliński

32 2597 139 w.306

Wydział Mechaniczno-Energetyczny  

Janusz Siuta

32 6038 783

Wydział Pomiarów i Automatyki

Janusz Krzoska

32 6038 643

Wydział Transportu

Marek Bedlicki

32 6038 611

Wydział Zaopatrzenia

Marta Matyjasek

32 6038 651

Wydział Gospodarki Magazynowej

Grzegorz Kurcoń

32 6038 630

Wydział Produkcji

Ewa Jakimów

32 6038 760

Wydział Analiz Procesów Produkcji i Dystrybucji Wody

Agata Danecka

32 6038 674

Wydział Eksploatacji Sieci

Andrzej Skrzypczyk

32 6038 788

Główna Dyspozytornia

32 6038 600

Wydział Controllingu Grupy Kapitałowej

Magdalena Skalec

32 6038 769

Wydział Strategii Finansowej

Wydział Budżetowania i Analiz

Olga Drybańska - Jaskot

32 6038 622

Wydział Informatyki

Maciej Surowiec

32 6038 746

Wydział Cyfrowej Informacji Przestrzennej

Tomasz Baranek

32 6038 787

Wydział Nowoczesnych Technologii i Inowacji

32 2009 659



Oddziały

Jednostka

Nazwisko
i imię

Adres

Telefon

ZUW Dziećkowice

Tomasz
Biedalak

ul. Wodna 3
41-407 Imielin

32 222 34 34

ZUW Goczałkowice

Michał
Nowak

ul. Jeziorna 5
43-230 Goczałkowice Zdrój

32 210 30 51
32 210 30 83

SUW Będzin

Marek Psuj

ul. Siemońska 45
42-500 Będzin

32 267 69 59
32 269 21 61

SUW Bibiela

Marek
Wieluniecki

ul. Woźnicka 99
42-610 Miasteczko Śląskie

32 285 20 15

SUW Czaniec

Maciej
Matusiak

ul. Wodociągowa 1
43-356 Kobiernice

33 829 21 50

SUW Kozłowa Góra

Józef
Horzela

ul. Leśna 34
42-584 Wymysłów

32 287 68 74

SUW Łazy

Zbigniew
Maroszek

ul. Wypaleniska 18
42-525 Dąbrowa Górnicza

32 264 04 35

SUW Maczki

Zbigniew
Natkaniec

ul. Wodociągi 4
41-217 Sosnowiec

32 294 81 35

SUW Miedary

Leszek
Kuta

ul. Polarna
42-680 Tarnowskie Góry

32 284 17 09
32 284 20 69

SUW Strumień

Jarosław Gabryś

ul. M.Brodeckiego 17
43-246 Strumień

33 857 01 10

SUW Zawada

Aleksander
Trzęsicki

ul. Bytomska 6
42-674 Karchowice

32 233 78 34

OES Czarny Las

Jarosław
Woszczyński

ul. Hallera 80
41-709 Ruda Śląska

32 244 47 41

OES Mikołów

Krzysztof
Rajca

ul. Filaretów 1
43-190 Mikołów

32 226 22 52

OES Mikołów
Obiekt Murcki

Krzysztof
Rajca

ul. Białobrzeska
40-749 Katowice

32 255 62 11

OES Zagórze

Dariusz Pikuła

ul. Lenartowicza 1
41-219 Sosnowiec

32 263 59 54

OES Zagórze
Obiekt Bytków

Dariusz
Pikuła

ul. Wróblewskiego 34
41-106 Siemianowice Śląskie

32 228 22 07

OES Żory

Grzegorz Koczy

ul. Szczejkowicka 2C
44-240 Żory

32 434 29 98

OES Żory
Obiekt Pszów

Grzegorz
Koczy

ul. Traugutta 121
44-370 Pszów

32 457 83 43

Oddział Gospodarki Wodomierzowej

Piotr Mazur

ul. Parkowa 10
41-500 Chorzów

32 241 08 64

Zbiorniki wodne:
- Goczałkowice
- Kozłowa Góra

Andrzej
Siudy

ul. Jeziorna 86
43-230 Goczałkowice Zdrój

32 210 70 70

Gospodarstwo Rybackie

Łukasz Pszczeliński

ul. Łukasiewicza 30 43-241 Łąka

32 210 50 79

Oddział Ratownictwa Chemicznego

Kowalczyk Stanisław

ul. Jeziorna 5
43-230 Goczałkowice Zdrój

32 210 30 51
32 210 30 83