ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Laboratorium akredytowane

Wykonujemy profesjonalne, akredytowane badania wody dla instytucji, firm i osób fizycznych. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie pobierania próbek i wykonania badań wody i ścieków, dających wiarygodną, rzetelną i użyteczną informację pozwalającą podjąć Klientowi właściwe decyzje administracyjne, techniczne i biznesowe.

Woda w naszych kranach powinna być bezpieczna dla zdrowia ludzkiego. Oznacza to wg Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, że powinna być wolna od organizmów chorobotwórczych i pasożytów w liczbie stanowiącej potencjalne zagrożenie dla zdrowia ludzkiego, wszelkich substancji w stężeniach stanowiących potencjalne zagrożenie dla zdrowia ludzkiego oraz nie wykazuje agresywnych właściwości korozyjnych i spełnia wymagania organoleptyczne, mikrobiologiczne, chemiczne i dotyczące substancji promieniotwórczych.

Laboratoria Wydziału Badania Wody wykonują:

  • badania fizyczno-chemiczne wody,
  • badania mikrobiologiczne wody,
  • badania sensoryczne wody,
  • badania hydrobiologiczne wody (poza zakresem akredytacji),
  • badania fizyczno-chemiczne ścieków,
  • akredytowane pobieranie próbek wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, wody powierzchniowej z rzek i strumieni, wody powierzchniowej z jezior i zbiorników zaporowych, wody na pływalniach i kąpieliskach
  • akredytowane pobieranie próbek ścieków.

Zapraszamy na stronę Laboratorium akredytowanego!

Specjalnie dla Państwa utworzona została osobna strona internetowa, na której znajdziecie Państwo więcej szczegółów. W szczególności na temat zakresu i cen badań.

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.
ul. Wojewódzka 19, 40-026 Katowice
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: +48 32 6038 861
fax: +48 32 6038 614

KRS: 0000247533
NIP: 634-012-87-88
REGON: 271506695
Kapitał Zakładowy: 425 875 100 zł wpłacony w całości


2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.